Odunpazarı Cam Balkon Perdesi
Odunpazarı Cam Balkon Perdesi

Odunpazarı Cam Balkon Perdesi

 

Plissper Cam Balkon Perdesi olarak imal ettiğimiz cam balkon perdeleri,  ip mekanizması kullanarak kolayca aşağı yukarı, sağa sola hareket edebilen perde sistemleridir.  Özel olarak seçilen kumaşlarımız lekeye karşı dayanıklıdır ve kırışma, yırtılma gibi sorunlar yaşanmaz.

 

Balkon, teras gibi mekanları kapatarak yeni bir odaya dönüştüren cam balkon sistemleri uygulandıktan sonra ev sahiplerinin ilk ihtiyacı olan cam balkon perdeleri, uzman ekibimiz tarafından özel olarak imal edilmektedir.Cam balkonlarda yaptığımız uygulamalar mekanı gölgelendirirken günün her saati keyifle oturmanıza yardımcı olur.

 

Cam balkon perdesi Eskişehir uzman firması Plissper, uygulama yaptığı her mekana perdenin %100 uyumlu olmasını sağlar. Geniş renk skalamızdan seçeceğiniz her renk evlerinize, iş yerlerinize şık ve modern bir görüntü kazandıracaktır.

 

Cam balkon perdesi modellerimiz hakkında ayrıntılı bilgiyi, mesai saatleri içinde, Müşteri Temsilcilerimiz vasıtasıyla alabilirsiniz. KARDEŞ PEN, sektörde ÖNCÜ firma…

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014